Skanery 3D do profesjonalnych zastosowań kupisz w sklepie CadXpert

Szukasz skanerów 3D? Skieruj się na ten adres.

Oferta CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt od poniższych producentów:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery FreeScan oraz EinScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych.

Shining 3D – skanery od innowacyjnego producenta

Firma Shining 3D już od ponad piętnastu lat (od 2004 roku) wytwarza najwyższej jakości sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale też drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D charakteryzuje się nowatorstwem, jest też pomysłodawcą wielu patentów – do końca 2015 roku sfinalizowali ich w sumie kilkaset ( między innymi na wzory oraz oprogramowanie). Skanery 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w motoryzacji, edukacji, odlewnictwie i wielu innych branżach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest obniżenie nakładów na produkcję, a przy tym wzrost wydajności oraz podniesienie jakości.

Skanery 3D Degree of Freedom – poznaj 3 linie produktów

Skanery 3D marki Degree of Freedom dzielą się na trzy linie:
– Freedom – kolekcja ta jest najszybsza i najdokładniej działająca. Przy zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie precyzyjny. Szybkie działanie, wygodna i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe zalety urządzeń z linii Freedom.
– Edge – to linia produktów charakteryzujących się precyzją i szybkością. Z wykorzystaniem aż 6 dostępnych metod skanowania można jeszcze staranniej dostosować możliwości urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji gwarantują dużą dokładność skanów, a zarazem są łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Możliwe jest zeskanowanie także powierzchni o trudnym dostępie (jak np. wycisku stomatologicznego), dlatego są wykorzystywane w protetyce oraz implantologii.
– Swing – produkty z tej linii wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), nieskomplikowaną obsługą oraz znaczną wydajnością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w ofercie też skanery 3D HD – zastosowane w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.

Skaner 3D Tiger marki RS SCAN dla producentów obuwia oraz rehabilitantów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – urządzenie firmy RS Scan. Czym cechuje się ten produkt? Nadzwyczajną prędkością pracy – skanowania trwa nie więcej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej umożliwia perfekcyjne odzwierciedlenie obiektów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest adresowane głównie do ortopedów, producentów obuwia i rehabilitantów. Dokładność jego działania jest stosowana do odwzorowywania stóp, wkładek i butów.

Skanery 3D nie tylko dla największe marek

Druk 3D oraz skan 3D wciąż się rozwijają, a każde kolejne usprawnienia skutkują użyciem coraz to bardziej innowacyjnych technik i materiałów. To sprawia, iż skanery 3D i ich cena stopniowo obniżają się. Kiedyś był to sprzęt, który posiadały wyłącznie największe korporacje, współcześnie dobrej jakości skaner 3D to wydatek, na który stać nawet średniej wielkości firma. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D są już od 7000 złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie o wadze niecałych 3 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, precyzyjnie i odwzorowuje każdy detal.

Skanery 3D – e-sklep lub sklep stacjonarny?

Czy lepiej nabyć profesjonalny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami przez internet przemawia nieograniczony czas, aby poważnie zastanowić się nad doborem sprzętu dopasowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa, a także sposobność wykonania ich o dowolnej godzinie dnia i nocy. A a zakupów w sklepie stacjonarnym? Sposobność obejrzenia skanera na żywo i konsultacje ze rzeczoznawcami. Ale da się łączyć jedno z drugim – można wybrać przez internet wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, mailem lub telefonicznie) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, z tej przyczyny najlepiej podjąć decyzję o jego kupnie po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową, jak również wsparcie techniczne.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Najnowsze wpisy

Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Firm wytwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jednakże Lavazza nieprzerwanie znajduje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż...

8 sprawdzonych sposobów na lepsze pozycje i pozycjonowanie w Google

Dzisiaj przedstawię sprawdzone sposoby na poprawę widoczności strony w wyszukiwarce Google, które można zastosować dla każdego serwisu, w tym sklepu...

Kochasz góry i lubisz wysiłek? Zapisz się na wycieczki dla aktywnych!

Rozróżnia się dwa rodzaje ludzi: pierwsi kochają czas wolny spędzać na błogim lenistwie, a drudzy w każdy dzień urlopu muszą...

Co to jest SEO?

Czy wiesz, że skuteczne pozycjonowanie stron internetowych może zapewnić stały napływ klientów dla Twojego biznesu? Zastanawiasz się, od czego zacząć...

Gdzie na kajaki? 5 pomysłów

Gdzie na kajaki? Jeśli w tym sezonie chcielibyście wybrać się na szlak wodny, a nie macie na to konkretnego pomysłu,...